menu

Potřebuji zabezpečit rodinu

Není nic důležitějšího než dobře zajištěná rodina

Bezproblémový život, skvělá budoucnost vašich dětí a co nejvíce splněných snů. To je asi to hlavní, na čem tady záleží. Teď jen nabrat ten správný směr.

Podrobně zanalyzujeme finanční situaci vaši rodiny. Podíváme se na pravidelné příjmy, vaše povolání, nastavení finančních služeb, kterých vaše rodina využívá. Stanovíme si krátkodobé i dlouhodobé cíle.
A na základě toho vybereme ty nejvhodnější finanční produkty pro vaši vysněnou budoucnost.

Jak to s námi funguje?

1
Na první schůzce si řekneme, jaká jsou vaše přání, sny či potřeby. Podíváme se komplexně na životní situaci vaší rodiny.
2
Vypracujeme komplexní řešení šité přímo vám na míru. Podle vašich představ a možností.
3
Představíme vám návrh řešení rodinných financí. Vše společně nastavíme na druhé schůzce.
4
Sledujeme nastavené produkty a informujeme vás o jejich vývoji. Kdykoliv budete potřebovat poradit nebo něco změnit, jsme vám k dispozici na telefonu nebo za vámi přijedeme.

Chcete mít také rodinné finance pod kontrolou?

Ozvěte se nám. Rádi za vámi přijedeme.

telefon: +420 602 761 140 | +420 736 461 867

email: info@byrfin.cz

Vázaný zástupce (IČ: 06059261) jednající jménem společnosti Broker Trust, a.s., která je v registru ČNB vedena jako Samostatný a Investiční zprostředkovatel pod IČO: 26439719. Zprostředkovává tedy pojištění, doplňkové penzijní pojištění, úvěry a investice. Bližší informace získáte na brokertrust.cz/pro-klienty.

Investiční a penzijní produkty zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 06762191 a zároveň registrovaný pod investičním zprostředkovatelem Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.

Pojistné produkty zprostředkováváme jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel zapsaný v registru ČNB pod č. 234498PPZ a zároveň registrovaný pod pojišťovacím agentem Broker Trust, a.s. 032585PA.