menu

Spolupracujeme s dalšími profesionály

Komplexní služby

Pro uspokojení všech potřeb klienta je v našem zájmu nabídnout komplexní služby.
Proto spolupracujeme s kvalitními a ověřenými partnery od finančních služeb, přes realitní, po právní.
Se všemi partnery máme osobní zkušenosti.

Naši ověření partneři

Generální partner

 • Byrfin Real Estate
  realitní služby
  Domov vašich snů pro vás najde náš generální partner Byrfin Real Estate. Společnost si zakládá na rychlém jednání, kvalitním právním servisu a na zkušených a proškolených makléřích. Na nic nemusíte čekat.
  Chci vědět víc

Hlavní partneři

 • Broker Trust
  finanční služby
  Společnost Broker Trust vytváří pevné základy pro finančně poradenské firmy a je největším brokerpoolem v České republice. Tato servisní organizace nabízí až 500 finančních produktů
  a další podpůrné služby pro poradce.
 • Edward by WOOD & Company Financial Services, a.s.
  Investiční poradenství
  Investiční plán s autopilotem. Starejte se o to nejdůležitější – Vaše klienty. O všechno ostatní se postará Edward. Edward je moderní investiční platforma nové generace. Je provozován společností WOOD & Company Financial Services, a.s., která je největším OCP ve střední a východní Evropě (Wood). Na pražské burze např. zajišťuje více než 50 % všech denních obchodů.
 • BU1 sport
  SPORTOVNÍ POTŘEBY
  BU1 sport je česká firma zabávající se vývojem a prodejem produktů se zaměřením na fotbal a fotbalové brankáře. V nabídce máme desítky modelů rukavic, v kterých chytají brankáři po celém světě ve všech soutěžích až po ty nejvyšší.
 • Sýkora, Kania & partneři
  Advokátní kancelář
  Naši práci stavíme na odbornosti a individuálnímu přístupu. Naším primárním cílem není poskytování jednorázových právních služeb, ale vytvoření dlouhodobého partnerského vztahu.Za úspěch považujeme Vaši spokojenost a přesvědčení o tom, že je důvod se k nám vracet.
 • Mgr. Bc. Přemysl Hradečný
  spolupracující advokát
  Absolvent Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Zaměřuje se na obchodní právo, vymáhání pohledávek, právo pracovní, rodinné či autorské. Zároveň je společníkem v Advokátní kanceláři iEnenkl a Hradečný s.r.o.
 • Mgr. Bc. Jaroslav Lux
  právní služby
  Spolupracujeme i s advokátem Jaroslavem Luxem. Věnuje se obchodnímu právu, občanskému právu a právním vztahům
  k nemovitostem. Absolvoval právo na Univerzitě Karlově.
  Studoval však také v Ostravě.
  Odborník na slovo vzatý.

Další partneři

 • ČMSS, a. s.
  Stavební spořitelna
  Spoření s Liškou určitě znáte.
  Tak ta reprezentuje největší stavební spořitelnu v České republice. Českomoravská stavební spořitelna funguje od roku 1993 a patří mezi nejstabilnější finanční instituce
  u nás.
 • ČSOB Leasing a. s.
  Leasingové služby
  Společnost ČSOB Leasing, a.s.
  se může opřít o finanční zázemí skupin ČSOB a KBC Group. Tradičně se umísťuje na předních příčkách v soutěžích
  o nejlepší finanční produkty.
 • Thomas Lloyd
  Investiční poradenství
  Investiční a poradenská společnost ThomasLloyd se specializuje na infrastrukturní projekty v Asii. Se znalostí technologií a tamních reálií efektivně investuje do budoucnosti rychle se rozvíjejících regionů.

Podporujeme

 • Unicef
  Nezisková organizace
  Není nám lhostejné, že ne každé dítě má to štěstí vyrůstat v přívětivém prostředí. Proto se snažíme část našeho rozpočtu věnovat organizaci pomáhající dětem, které vyrůstají ve velmi tíživých poměrech a v oblastech zasažených válkou.
 • Hradecký fotbal
  Fotbalové mužstvo
  Sport v Hradci nad Moravicí je naší srdeční záležitostí. Proto sponzorujeme fotbalovou mládež, ale také dospělý A-tým. Pomáháme zvelebit stadion, zázemí a zlepšit sportovní vybavení klubu.

Penze

Pojištění

Investice

Úvěry

Chcete mít také rodinné finance pod kontrolou?

Ozvěte se nám. Rádi za vámi přijedeme.

telefon: +420 602 761 140 | +420 736 461 867

email: info@byrfin.cz

Spotřebitelské úvěry zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 06762191 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů Broker Trust, a.s. IČO: 26439719

Investiční a penzijní produkty zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 06762191 a zároveň registrovaný pod investičním zprostředkovatelem Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.

Pojistné produkty zprostředkováváme jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel zapsaný v registru ČNB pod č. 234498PPZ a zároveň registrovaný pod pojišťovacím agentem Broker Trust, a.s. 032585PA.