menu

Jsme tu pro vás

Jsme profesionální poradci v oblasti finančního plánování. Specializujeme se na rodiny. Pomůžeme vám nastavit vaše rodinné finance tak, abyste dosáhli vysněných cílů.

Osobní přístup

Navrhujeme řešení přesně vám na míru podle vašich potřeb, cílů a vaší aktuální situace. Dokážeme rychle reagovat na změny ve vašem životě. Předvídáme rizika, která vás mohou nepříjemně zaskočit.

Vše stavíme na osobním přístupu. Narozdíl od velkých bank se budete potkávat s vaším osobním rodinným poradcem, na kterého se můžete spolehnout. Ne pokaždý s někým jiným. Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci a na odbornosti.

Vaši rodinní poradci

Ing. Petra Byrtusová
CEO
Vystudovala jsem VŠB-TU Ostrava, Ekonomickou fakultu,
obor Ekonomika a právo v podnikání. Ve financích působím
již od roku 2013. Na manažerské pozici jsem pracovala ve Swiss Life Select a Broker Consulting. Poté jsme spolu s manželem založili vlastní firmu ByrFin Wealth Management.
Po celou dobu své finanční kariéry jsem vždy
patřila k nejvýkonnějším obchodníkům v ČR.
Ing. Marek Byrtus
CEO
Vystudoval jsem Masarykovu Univerzitu v Brně,
Ekonomicko-správní fakultu, obor Podniková ekonomika a finance. Již během studií jsem se věnoval financím
v Broker Consulting. Po ukončení studia jsem pracoval
vždy na manažerských pozicích na předních místech
a byl jsem součástí top managementu.
Financím se věnuji od roku 2010.
Robin Konopka
DIRECTOR OF REAL ESTATE
Realitním makléřem jsem od roku 2013. Díky dlouholetým zkušenostem z tohoto prostředí vás bezpečně provedu celým procesem od začátku do konce. Rychlé jednání, řešení složitých situací a orientace na výsledek – to považuji za základ úspěšné spolupráce.
Ing. Petr Hlaváček
Director of Sport Management
Vystudoval jsem VŠB-TUO obor ekonomika podniku a přes 15 let se snažím pomáhat jako externí konzultant podnikatelům i nadnárodním společnostem v oblasti procesů. Sám jsem sportovec a podnikatel, mimo jiné jsem zakladatelem a CEO firmy BU1 sport s.r.o., která dodává své zboží do celého světa.
Mgr. Kateřina Macháčková
Head of Backoffice
Po studiích na Slezské Univerzitě v Opavě jsem nastoupila na pozici asistentky ve firmě Swiss Life Select. Poté jsem pracovala jako asistentka Petry Byrtusové ve společnosti Broker Consulting a za dva roky jsem stála u zrodu společnosti Byrfin Wealth Management. Práce mě velmi naplňuje a s Byrfinem se hlavně posouvám stále dál.
Pavlína Bárová
Financial specialist | Opava
Pracovala jsem v bankovním sektoru a také ve finančních zprostředkovatelských společnostech. Působila jsem v České spořitelně a v Raiffeisenbank na pozici Manager Premium Clients a rovněž na manažerských pozicích ve Swiss Life a Broker Consulting. Ke svým klientům přistupuji vždy individuálně a profesionálně.
Jaromír John
Area manager | Opava
Nasbíral jsem 10 let zkušeností v oboru financí.
V pojišťovně Kooperativa jsem se vypracoval na vedoucího obchodní skupiny. Poté jsem spolupracoval s Českou spořitelnou a stal se úvěrovým specialistou. Ve společnosti Broker Consulting jsem působil na manažerské pozici a své služby rozšířil o finance a reality. Byrfin mi umožňuje tyto aktivity dotáhnout k dokonalosti.
Petr Kelešovský
financiAL SPECIALIST | OPAVA
Po čtyřech letech působení v České spořitelně na pozici firemního bankéře jsem se rozhodl své zkušenosti využít a vydat se svobodnou cestou nezávislého poradce.
Cílem naši spolupráce bude profesionální a dlouhodobý vztah. “Když neuzavřete obchod, otevřete vztah.”
Patrik Škroch
Area Director I Opava
Vystudoval jsem Vysokou školu podnikání a práva. Financím se věnuji od roku 2012 a manažerskou pozici v ByrFin Wealth Management zastávám od roku 2020. Byrfin Group jsem si vybral díky komplexnosti a transparentnosti při jednání všech stran. Ve financích se neustále vzdělávám a předávám aktuální informace z finančního světa svým klientům srozumitelně a přehledně.
Michal Novák
Area Manager I Opava
Vím, že pro vytvoření kvalitního a dlouhodobého finančního plánu jsou zapotřebí zkušenosti, vědomosti a individuální přístup. Proto si zakládám na rozsáhlém vzdělání, neustálém nabývání nových informací v oboru a na lidském a příjemném přístupu při komunikaci s klientem. V oboru působím již čtvrtým rokem a rád vám pomůžu ke splnění vašich snů a přání.
Ing. Stanislav Bartusek
Financial specialist | Opava
Vystudoval jsem obor Plánování a řízení průmyslového podniku na Ekonomické fakultě VŠB Ostrava. Podnikovými financemi jsem se zabýval na různých pracovních pozicích od roku 1982 do roku 2014. Poté jsem začal pracovat jako nezávislý finanční konzultant ve firmě Broker Consulting. Od ledna 2018 působím na pozici finančního specialisty ve společnosti ByrFin.
Jiří Paláček
Area Manager I Opava
Vystudoval jsem Obchodní akademii v Opavě, obor obchod a management. V mé více než 20leté obchodní praxi jsem si prošel cestu od přímého prodeje výrobků a služeb až do pozice vrcholného managementu. Celou dobu mě velice lákala oblast finančnictví a jako dlouholetý a spokojený klient Byrfinu - firmy, která si zakládá na osobním a profesionálním přístupu - byla má volba, kterým směrem se ubírat, jasná. Mám rád výzvy a těší mě, když mohu svým klientům pomáhat plnit si své sny.
Ing. Jiří Matuš
Area manager | Bruntál
Pracoval jsem pro ING Pojišťovnu a skoro šest let pro ČMSS, a to na obchodnických a manažerských pozicích. Komplexní finanční poradenství jsem poznal v roce 2015 ve firmě Broker Consulting. Touha po větší nezávislosti mě dovedla do společnosti Byrfin. Díky tomu mohu svým klientům pomoci, a to
v kterémkoliv finančním segmentu včetně realitních služeb. Nezávisle na jménu a značce finanční instituce.
Dagmar Palupčíková
Financial Specialist | Bruntál
Od roku 2002 se věnuji podnikání. Nejprve v oblasti obchodu a od roku 2015 jsem se začala věnovat finančnímu poradenství, a to ve společnosti Broker Consulting. Od února 2018 jsem finanční specialistkou společnosti Byrfin Wealth Management. Finanční poradenství mě baví a stalo se tak
i mým koníčkem.
Robin Bolibruch
Area Director | OSTRAVA
Klientům pomáhám převádět jejich sny v realitu. Ať už jde o vlastní bydlení, finanční rezervy, kvalitní zajištění nebo o ochranu jejich příjmů a majetku. Opírám se o více než desetileté zkušenosti v oboru.
Petr Kaštovský
FINANCIAL SPECIALIST | Ostrava
Jsem cílevědomý sporťák, který důslednost a cit pro detail převádí do pracovního života. Vše co navrhnu ještě dvakrát zkontroluji, neboť jsem si vědom toho, že do svého doporučení dávám také svou pověst a jméno, které ve financích budují více jak 10 let. Každé ráno začínám šálkem zeleného čaje, návštěvou fitcentra a kontrolou křivek akciových trhů. Prostě žádný střelec naslepo, ale partner pro dlouhodobou spolupráci.
Jan Ševčík
FINANCIAL SPECIALIST | OSTRAVA
Vedle zkušeností s finančními produkty je důležitý lidský přístup, nadstandardní vztahy s klienty a stoprocentní servis. Oblasti financí se věnuji jedenáct let. Upřednostňuji lidskou stránku před tou profesní. Jsem zkušený, normální a jiný.
Ing. Martin Václavek, DiS
Financial Specialist I Ostrava
Vystudoval jsem Vysokou školu báňskou v Ostravě, Ekonomickou fakultu, obor Ekonomika a právo v podnikání. Dříve jsem se zabýval investicemi a financováním bydlení. Mým cílem je neustále se vzdělávat a poskytovat tak svým klientům maximální poradenský servis. Z tohoto důvodu jsem rozhodl spolupracovat se společností Byrfin Group, která disponuje výborným zázemím a přátelským kolektivem.
Mgr. Marta Wojnarová
Financial specialist | Ostrava
Více než 20 let praxe v oboru financí mě přesvědčilo
o tom, že nic není zadarmo. A to, co vypadá, že by mohlo být, vyjde zatraceně draho. Pracovala jsem od roku v 1996 v ING, resp. v NN, a od ledna 2017 ve společnosti Broker Trust. Vedle předepsaných zkoušek spotřebitelských úvěrů a makléřských zkoušek jsem absolvovala další kurzy – pojistnou matematiku, manažerské školení a další.
RNDr. Zuzana Ročková
AREA MANAGER | OSTRAVA
Vystudovala jsem přírodní vědy obor biochemie a ve své více než dvacetileté obchodní praxi jsem působila ve farmaceutických firmách na manažerských pozicích. Za důležitou pro život považuji nejen kondici našeho zdraví ale i financí, kterým se dlouhodobě věnuji. Proto jsem se rozhodla své zkušenosti uplatnit ve spolupráci s firmou Byrfin Group, u níž jsem dlouhodobým a spokojeným klientem. Oslovil mne komplexní, nezávislý a individuální přístup k řešení rodinných financí klientů založený na osobním přístupu, dlouhodobé spolupráci a odbornosti.
Jan Žídek
Financial specialist for sport I Opava
ByrFin Sport

Vaše finance
pod dohledem profesionálů

Do banky už nemusíte

Doba, kdy už nemusíte chodit
do banky, je tady. Rádi za vámi přijedeme a vše zařídíme za vás.

Máme široký záběr

Stále sledujeme nové produkty na trhu a vzděláváme se. Zakládáme si na
odbornosti ve všech odvětvích finančnictví.

Řešení šitá na míru

Zjistíme vaše potřeby a navrhneme řešení přesně na míru. Vše můžeme přizpůsobit novým životním situacím.

Vázaný zástupce (IČ: 06059261) jednající jménem společnosti Broker Trust, a.s., která je v registru ČNB vedena jako Samostatný a Investiční zprostředkovatel pod IČO: 26439719. Zprostředkovává tedy pojištění, doplňkové penzijní pojištění, úvěry a investice. Bližší informace získáte na brokertrust.cz/pro-klienty.

Investiční a penzijní produkty zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 06762191 a zároveň registrovaný pod investičním zprostředkovatelem Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.

Pojistné produkty zprostředkováváme jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel zapsaný v registru ČNB pod č. 234498PPZ a zároveň registrovaný pod pojišťovacím agentem Broker Trust, a.s. 032585PA.