menu

Jsme tu pro vás

Jsme profesionální poradci v oblasti finančního plánování. Specializujeme se na rodiny. Pomůžeme vám nastavit vaše rodinné finance tak, abyste dosáhli vysněných cílů.

Osobní přístup

Navrhujeme řešení přesně vám na míru podle vašich potřeb, cílů a vaší aktuální situace. Dokážeme rychle reagovat na změny ve vašem životě. Předvídáme rizika, která vás mohou nepříjemně zaskočit.

Vše stavíme na osobním přístupu. Narozdíl od velkých bank se budete potkávat s vaším osobním rodinným poradcem, na kterého se můžete spolehnout. Ne pokaždý s někým jiným. Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci a na odbornosti.

Vaši rodinní poradci

 • Ing. Petra Byrtusová
  CEO
  Vystudovala jsem VŠB-TU Ostrava, Ekonomickou fakultu,
  obor Ekonomika a právo v podnikání. Ve financích působím
  již od roku 2013. Na manažerské pozici jsem pracovala ve Swiss Life Select a Broker Consulting. Poté jsme spolu s manželem založili vlastní firmu ByrFin Wealth Management.
  Po celou dobu své finanční kariéry jsem vždy
  patřila k nejvýkonnějším obchodníkům v ČR.
 • Ing. Marek Byrtus
  CEO
  Vystudoval jsem Masarykovu Univerzitu v Brně,
  Ekonomicko-správní fakultu, obor Podniková ekonomika a finance. Již během studií jsem se věnoval financím
  v Broker Consulting. Po ukončení studia jsem pracoval
  vždy na manažerských pozicích na předních místech
  a byl jsem součástí top managementu.
  Financím se věnuji od roku 2010.
 • Robin Konopka
  DIRECTOR OF REAL ESTATE
  Realitním makléřem jsem od roku 2013. Díky dlouholetým zkušenostem z tohoto prostředí vás bezpečně provedu celým procesem od začátku do konce. Rychlé jednání, řešení složitých situací a orientace na výsledek – to považuji za základ úspěšné spolupráce.
 • Ing. Petr Hlaváček
  Director of Sport Management
  Vystudoval jsem VŠB-TUO obor ekonomika podniku a přes 15 let se snažím pomáhat jako externí konzultant podnikatelům i nadnárodním společnostem v oblasti procesů. Sám jsem sportovec a podnikatel, mimo jiné jsem zakladatelem a CEO firmy BU1 sport s.r.o., která dodává své zboží do celého světa.
 • Mgr. Kateřina Macháčková
  Head of Backoffice
  Po studiích na Slezské Univerzitě v Opavě jsem nastoupila na pozici asistentky ve firmě Swiss Life Select. Poté jsem pracovala jako asistentka Petry Byrtusové ve společnosti Broker Consulting a za dva roky jsem stála u zrodu společnosti Byrfin Wealth Management. Práce mě velmi naplňuje a s Byrfinem se hlavně posouvám stále dál.
 • Martina Bočková
  Back office assistant
  Financím se věnuji už čtvrtým rokem, a jsem nadšená, že jsem se mohla nadále tomu věnovat i v Byrfinu. Práce asistentky je zde velmi dynamická a je stále potřeba se učit novým věcem, které mně posouvají dopředu. Jsem ráda, že mohu být podporou pro celý tým a těším se, co přinese budoucnost.
 • Pavlína Bárová
  Financial specialist | Opava
  Pracovala jsem v bankovním sektoru a také ve finančních zprostředkovatelských společnostech. Působila jsem v České spořitelně a v Raiffeisenbank na pozici Manager Premium Clients a rovněž na manažerských pozicích ve Swiss Life a Broker Consulting. Ke svým klientům přistupuji vždy individuálně a profesionálně.
 • Jaromír John
  Area manager | Opava
  Nasbíral jsem 10 let zkušeností v oboru financí.
  V pojišťovně Kooperativa jsem se vypracoval na vedoucího obchodní skupiny. Poté jsem spolupracoval s Českou spořitelnou a stal se úvěrovým specialistou. Ve společnosti Broker Consulting jsem působil na manažerské pozici a své služby rozšířil o finance a reality. Byrfin mi umožňuje tyto aktivity dotáhnout k dokonalosti.
 • Petr Kelešovský
  financiAL SPECIALIST | OPAVA
  Po čtyřech letech působení v České spořitelně na pozici firemního bankéře jsem se rozhodl své zkušenosti využít a vydat se svobodnou cestou nezávislého poradce.
  Cílem naši spolupráce bude profesionální a dlouhodobý vztah. “Když neuzavřete obchod, otevřete vztah.”
 • Patrik Škroch
  Area Director I Opava
  Vystudoval jsem Vysokou školu podnikání a práva. Financím se věnuji od roku 2012 a manažerskou pozici v ByrFin Wealth Management zastávám od roku 2020. Byrfin Group jsem si vybral díky komplexnosti a transparentnosti při jednání všech stran. Ve financích se neustále vzdělávám a předávám aktuální informace z finančního světa svým klientům srozumitelně a přehledně.
 • Michal Novák
  Area Manager I Opava
  Vím, že pro vytvoření kvalitního a dlouhodobého finančního plánu jsou zapotřebí zkušenosti, vědomosti a individuální přístup. Proto si zakládám na rozsáhlém vzdělání, neustálém nabývání nových informací v oboru a na lidském a příjemném přístupu při komunikaci s klientem. V oboru působím již čtvrtým rokem a rád vám pomůžu ke splnění vašich snů a přání.
 • Vojtěch Tomáško
  Financial Specialist I Opava
  Na finančním trhu se jako finanční poradce pohybuji přes 4 roky. Ke každému klientovi přistupuji individuálně a profesionálně. Zakládám si na přátelském vztahu s klienty a doživotním servisu, který jim zaručí, že o ně bude vždy z finanční stránky postaráno. Proto jsem si vybral společnost ByrFin, která na profesionalitu, pečlivost a klientský servis klade velký důraz.
 • Daniel Novák
  Financial Specialist I Opava
  Svou kariéru jsem začal v roce 2019 ve společnosti OVB. ByrFin jsem si vybral kvůli širší škále možností, jak pro svůj osobní rozvoj, tak pro své klienty. Zakládám si na profesionalitě, budování dlouhodobých vztahů a spolupráce s klientem. Spokojenost je u mě na prvním místě. V současné době také studuji na Ostravské univerzitě.
 • Ing. Stanislav Bartusek
  Financial specialist | Opava
  Vystudoval jsem obor Plánování a řízení průmyslového podniku na Ekonomické fakultě VŠB Ostrava. Podnikovými financemi jsem se zabýval na různých pracovních pozicích od roku 1982 do roku 2014. Poté jsem začal pracovat jako nezávislý finanční konzultant ve firmě Broker Consulting. Od ledna 2018 působím na pozici finančního specialisty ve společnosti ByrFin.
 • Jiří Paláček
  Area Manager I Opava
  Vystudoval jsem Obchodní akademii v Opavě, obor obchod a management. V mé více než 20leté obchodní praxi jsem si prošel cestu od přímého prodeje výrobků a služeb až do pozice vrcholného managementu. Celou dobu mě velice lákala oblast finančnictví a jako dlouholetý a spokojený klient Byrfinu - firmy, která si zakládá na osobním a profesionálním přístupu - byla má volba, kterým směrem se ubírat, jasná. Mám rád výzvy a těší mě, když mohu svým klientům pomáhat plnit si své sny.
 • Ing. Jiří Matuš
  Area manager | Bruntál
  Pracoval jsem pro ING Pojišťovnu a skoro šest let pro ČMSS, a to na obchodnických a manažerských pozicích. Komplexní finanční poradenství jsem poznal v roce 2015 ve firmě Broker Consulting. Touha po větší nezávislosti mě dovedla do společnosti Byrfin. Díky tomu mohu svým klientům pomoci, a to
  v kterémkoliv finančním segmentu včetně realitních služeb. Nezávisle na jménu a značce finanční instituce.
 • Dagmar Palupčíková
  Financial Specialist | Bruntál
  Od roku 2002 se věnuji podnikání. Nejprve v oblasti obchodu a od roku 2015 jsem se začala věnovat finančnímu poradenství, a to ve společnosti Broker Consulting. Od února 2018 jsem finanční specialistkou společnosti Byrfin Wealth Management. Finanční poradenství mě baví a stalo se tak
  i mým koníčkem.
 • Robin Bolibruch
  Area Director | OSTRAVA
  Klientům pomáhám převádět jejich sny v realitu. Ať už jde o vlastní bydlení, finanční rezervy, kvalitní zajištění nebo o ochranu jejich příjmů a majetku. Opírám se o více než desetileté zkušenosti v oboru.
 • Petr Kaštovský
  FINANCIAL SPECIALIST | Ostrava
  Jsem cílevědomý sporťák, který důslednost a cit pro detail převádí do pracovního života. Vše co navrhnu ještě dvakrát zkontroluji, neboť jsem si vědom toho, že do svého doporučení dávám také svou pověst a jméno, které ve financích budují více jak 10 let. Každé ráno začínám šálkem zeleného čaje, návštěvou fitcentra a kontrolou křivek akciových trhů. Prostě žádný střelec naslepo, ale partner pro dlouhodobou spolupráci.
 • Jan Ševčík
  FINANCIAL SPECIALIST | OSTRAVA
  Vedle zkušeností s finančními produkty je důležitý lidský přístup, nadstandardní vztahy s klienty a stoprocentní servis. Oblasti financí se věnuji jedenáct let. Upřednostňuji lidskou stránku před tou profesní. Jsem zkušený, normální a jiný.
 • Ing. Martin Václavek, DiS
  Financial Specialist I Ostrava
  Vystudoval jsem Vysokou školu báňskou v Ostravě, Ekonomickou fakultu, obor Ekonomika a právo v podnikání. Dříve jsem se zabýval investicemi a financováním bydlení. Mým cílem je neustále se vzdělávat a poskytovat tak svým klientům maximální poradenský servis. Z tohoto důvodu jsem rozhodl spolupracovat se společností Byrfin Group, která disponuje výborným zázemím a přátelským kolektivem.
 • Mgr. Marta Wojnarová
  Financial specialist | Ostrava
  Více než 20 let praxe v oboru financí mě přesvědčilo
  o tom, že nic není zadarmo. A to, co vypadá, že by mohlo být, vyjde zatraceně draho. Pracovala jsem od roku v 1996 v ING, resp. v NN, a od ledna 2017 ve společnosti Broker Trust. Vedle předepsaných zkoušek spotřebitelských úvěrů a makléřských zkoušek jsem absolvovala další kurzy – pojistnou matematiku, manažerské školení a další.
 • RNDr. Zuzana Ročková
  AREA MANAGER | OSTRAVA
  Vystudovala jsem přírodní vědy obor biochemie a ve své více než dvacetileté obchodní praxi jsem působila ve farmaceutických firmách na manažerských pozicích. Za důležitou pro život považuji nejen kondici našeho zdraví ale i financí, kterým se dlouhodobě věnuji. Proto jsem se rozhodla své zkušenosti uplatnit ve spolupráci s firmou Byrfin Group, u níž jsem dlouhodobým a spokojeným klientem. Oslovil mne komplexní, nezávislý a individuální přístup k řešení rodinných financí klientů založený na osobním přístupu, dlouhodobé spolupráci a odbornosti.

Vaše finance
pod dohledem profesionálů

Do banky už nemusíte

Doba, kdy už nemusíte chodit
do banky, je tady. Rádi za vámi přijedeme a vše zařídíme za vás.

Máme široký záběr

Stále sledujeme nové produkty na trhu a vzděláváme se. Zakládáme si na
odbornosti ve všech odvětvích finančnictví.

Řešení šitá na míru

Zjistíme vaše potřeby a navrhneme řešení přesně na míru. Vše můžeme přizpůsobit novým životním situacím.

Spotřebitelské úvěry zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 06762191 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů Broker Trust, a.s. IČO: 26439719

Investiční a penzijní produkty zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 06762191 a zároveň registrovaný pod investičním zprostředkovatelem Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.

Pojistné produkty zprostředkováváme jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel zapsaný v registru ČNB pod č. 234498PPZ a zároveň registrovaný pod pojišťovacím agentem Broker Trust, a.s. 032585PA.