menu

Rozjíždím svoje podnikání

Místo obíhání bank se můžete věnovat podnikání

Když rozjíždíte firmu, tak nemáte čas na běhání po bankách a pojišťovnách. Proto jsme tu my. Zajistíme pro vás nejvýhodnější podmínky podnikatelských úvěrů, investičních úvěrů a pojištění.
A vy se můžete svému podnikání věnovat naplno.

Jak to s námi funguje?

1
Na první schůzce si řekneme, jaké jsou vize vaší firmy a váš podnikatelský záměr. Jaké je třeba mít zdroje pro začátek. Jaký je předpokládaný obrat z důvodu zabezpečení firmy.
2
Vypracujeme komplexní řešení šité přímo vám na míru. Podle vašich představ a možností.
3
Představíme vám návrh pro nastartování vašeho podnikání. Vše poté společně nastavíme na druhé schůzce.
4
Zajistíme všechny potřebné smlouvy a následné čerpání úvěru pro realizaci projektu. Celý projekt lze také pojistit. Kdykoliv budete potřebovat poradit, něco změnit nebo nahlásit například pojistnou událost, jsme vám k dispozici na telefonu nebo za vámi přijedeme.

Chcete mít také rodinné finance pod kontrolou?

Ozvěte se nám. Rádi za vámi přijedeme.

telefon: +420 602 761 140 | +420 736 461 867

email: info@byrfin.cz

Vázaný zástupce (IČ: 06059261) jednající jménem společnosti Broker Trust, a.s., která je v registru ČNB vedena jako Samostatný a Investiční zprostředkovatel pod IČO: 26439719. Zprostředkovává tedy pojištění, doplňkové penzijní pojištění, úvěry a investice. Bližší informace získáte na brokertrust.cz/pro-klienty.

Investiční a penzijní produkty zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 06762191 a zároveň registrovaný pod investičním zprostředkovatelem Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.

Pojistné produkty zprostředkováváme jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel zapsaný v registru ČNB pod č. 234498PPZ a zároveň registrovaný pod pojišťovacím agentem Broker Trust, a.s. 032585PA.