menu

Ing. Martin Václavek, DiS

Financial Specialist I Ostrava

Vystudoval jsem Vysokou školu báňskou v Ostravě, Ekonomickou fakultu, obor Ekonomika a právo v podnikání. Dříve jsem se zabýval investicemi a financováním bydlení. Mým cílem je neustále se vzdělávat a poskytovat tak svým klientům maximální poradenský servis. Z tohoto důvodu jsem rozhodl spolupracovat se společností Byrfin Group, která disponuje výborným zázemím a přátelským kolektivem.

Něco o mně

Finanční specialisti, kteří umí poradit

O nabízených nemovitostech zjišťujeme veškeré informace, aby vás nic nepřekvapilo. Naši realitní makléři jsou navíc proškolení, dokáží vám tak poradit a s přehledem se orientují na trhu s nemovitostmi.

Ing. Petra Byrtusová
CEO
Vystudovala jsem VŠB-TU Ostrava, Ekonomickou fakultu,
obor Ekonomika a právo v podnikání. Ve financích působím
již od roku 2013. Na manažerské pozici jsem pracovala ve Swiss Life Select a Broker Consulting. Poté jsme spolu s manželem založili vlastní firmu ByrFin Wealth Management.
Po celou dobu své finanční kariéry jsem vždy
patřila k nejvýkonnějším obchodníkům v ČR.
Ing. Marek Byrtus
CEO
Vystudoval jsem Masarykovu Univerzitu v Brně,
Ekonomicko-správní fakultu, obor Podniková ekonomika a finance. Již během studií jsem se věnoval financím
v Broker Consulting. Po ukončení studia jsem pracoval
vždy na manažerských pozicích na předních místech
a byl jsem součástí top managementu.
Financím se věnuji od roku 2010.
Robin Konopka
DIRECTOR OF REAL ESTATE
Realitním makléřem jsem od roku 2013. Díky dlouholetým zkušenostem z tohoto prostředí vás bezpečně provedu celým procesem od začátku do konce. Rychlé jednání, řešení složitých situací a orientace na výsledek – to považuji za základ úspěšné spolupráce.
Ing. Petr Hlaváček
Director of Sport Management
Vystudoval jsem VŠB-TUO obor ekonomika podniku a přes 15 let se snažím pomáhat jako externí konzultant podnikatelům i nadnárodním společnostem v oblasti procesů. Sám jsem sportovec a podnikatel, mimo jiné jsem zakladatelem a CEO firmy BU1 sport s.r.o., která dodává své zboží do celého světa.
Mgr. Kateřina Macháčková
Head of Backoffice
Po studiích na Slezské Univerzitě v Opavě jsem nastoupila na pozici asistentky ve firmě Swiss Life Select. Poté jsem pracovala jako asistentka Petry Byrtusové ve společnosti Broker Consulting a za dva roky jsem stála u zrodu společnosti Byrfin Wealth Management. Práce mě velmi naplňuje a s Byrfinem se hlavně posouvám stále dál.
Pavlína Bárová
Financial specialist | Opava
Pracovala jsem v bankovním sektoru a také ve finančních zprostředkovatelských společnostech. Působila jsem v České spořitelně a v Raiffeisenbank na pozici Manager Premium Clients a rovněž na manažerských pozicích ve Swiss Life a Broker Consulting. Ke svým klientům přistupuji vždy individuálně a profesionálně.

Vázaný zástupce (IČ: 06059261) jednající jménem společnosti Broker Trust, a.s., která je v registru ČNB vedena jako Samostatný a Investiční zprostředkovatel pod IČO: 26439719. Zprostředkovává tedy pojištění, doplňkové penzijní pojištění, úvěry a investice. Bližší informace získáte na brokertrust.cz/pro-klienty.

Investiční a penzijní produkty zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 06762191 a zároveň registrovaný pod investičním zprostředkovatelem Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.

Pojistné produkty zprostředkováváme jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel zapsaný v registru ČNB pod č. 234498PPZ a zároveň registrovaný pod pojišťovacím agentem Broker Trust, a.s. 032585PA.