menu

Spolupracujeme s dalšími profesionály

Komplexní služby

Pro uspokojení všech potřeb klienta je v našem zájmu nabídnout komplexní služby.
Proto spolupracujeme s kvalitními a ověřenými partnery od finančních služeb, přes realitní, po právní.
Se všemi partnery máme osobní zkušenosti.

Naši ověření partneři

Generální partner

Byrfin Real Estate
realitní služby
Domov vašich snů pro vás najde náš generální partner Byrfin Real Estate. Společnost si zakládá na rychlém jednání, kvalitním právním servisu a na zkušených a proškolených makléřích. Na nic nemusíte čekat.
Chci vědět víc

Hlavní partneři

Broker Trust
finanční služby
Společnost Broker Trust vytváří pevné základy pro finančně poradenské firmy a je největším brokerpoolem v České republice. Tato servisní organizace nabízí až 500 finančních produktů
a další podpůrné služby pro poradce.
Edward by WOOD & Company Financial Services, a.s.
Investiční poradenství
Investiční plán s autopilotem. Starejte se o to nejdůležitější – Vaše klienty. O všechno ostatní se postará Edward. Edward je moderní investiční platforma nové generace. Je provozován společností WOOD & Company Financial Services, a.s., která je největším OCP ve střední a východní Evropě (Wood). Na pražské burze např. zajišťuje více než 50 % všech denních obchodů.
BU1 sport
SPORTOVNÍ POTŘEBY
BU1 sport je česká firma zabávající se vývojem a prodejem produktů se zaměřením na fotbal a fotbalové brankáře. V nabídce máme desítky modelů rukavic, v kterých chytají brankáři po celém světě ve všech soutěžích až po ty nejvyšší.
Sýkora, Kania & partneři
Advokátní kancelář
Naši práci stavíme na odbornosti a individuálnímu přístupu. Naším primárním cílem není poskytování jednorázových právních služeb, ale vytvoření dlouhodobého partnerského vztahu. Za úspěch považujeme Vaši spokojenost a přesvědčení o tom, že je důvod se k nám vracet.
Mgr. Bc. Přemysl Hradečný
spolupracující advokát
Absolvent Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Zaměřuje se na obchodní právo, vymáhání pohledávek, právo pracovní, rodinné či autorské. Zároveň je společníkem v Advokátní kanceláři iEnenkl a Hradečný s.r.o.
Mgr. Bc. Jaroslav Lux
právní služby
Spolupracujeme i s advokátem Jaroslavem Luxem. Věnuje se obchodnímu právu, občanskému právu a právním vztahům
k nemovitostem. Absolvoval právo na Univerzitě Karlově.
Studoval však také v Ostravě.
Odborník na slovo vzatý.

Další partneři

ČMSS, a. s.
Stavební spořitelna
Spoření s Liškou určitě znáte.
Tak ta reprezentuje největší stavební spořitelnu v České republice. Českomoravská stavební spořitelna funguje od roku 1993 a patří mezi nejstabilnější finanční instituce
u nás.
ČSOB Leasing a. s.
Leasingové služby
Společnost ČSOB Leasing, a.s.
se může opřít o finanční zázemí skupin ČSOB a KBC Group. Tradičně se umísťuje na předních příčkách v soutěžích
o nejlepší finanční produkty.
Thomas Lloyd
Investiční poradenství
Investiční a poradenská společnost ThomasLloyd se specializuje na infrastrukturní projekty v Asii. Se znalostí technologií a tamních reálií efektivně investuje do budoucnosti rychle se rozvíjejících regionů.

Podporujeme

Unicef
Nezisková organizace
Není nám lhostejné, že ne každé dítě má to štěstí vyrůstat v přívětivém prostředí. Proto se snažíme část našeho rozpočtu věnovat organizaci pomáhající dětem, které vyrůstají ve velmi tíživých poměrech a v oblastech zasažených válkou.
Hradecký fotbal
Fotbalové mužstvo
Sport v Hradci nad Moravicí je naší srdeční záležitostí. Proto sponzorujeme fotbalovou mládež, ale také dospělý A-tým. Pomáháme zvelebit stadion, zázemí a zlepšit sportovní vybavení klubu.

Penze

Pojištění

Investice

Úvěry

Chcete mít také rodinné finance pod kontrolou?

Ozvěte se nám. Rádi za vámi přijedeme.

telefon: +420 602 761 140 | +420 736 461 867

email: info@byrfin.cz

Vázaný zástupce (IČ: 06059261) jednající jménem společnosti Broker Trust, a.s., která je v registru ČNB vedena jako Samostatný a Investiční zprostředkovatel pod IČO: 26439719. Zprostředkovává tedy pojištění, doplňkové penzijní pojištění, úvěry a investice. Bližší informace získáte na brokertrust.cz/pro-klienty.

Investiční a penzijní produkty zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 06762191 a zároveň registrovaný pod investičním zprostředkovatelem Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.

Pojistné produkty zprostředkováváme jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel zapsaný v registru ČNB pod č. 234498PPZ a zároveň registrovaný pod pojišťovacím agentem Broker Trust, a.s. 032585PA.