menu

Ing. Stanislav Bartusek

Financial specialist | Opava

Vystudoval jsem obor Plánování a řízení průmyslového podniku na Ekonomické fakultě VŠB Ostrava. Podnikovými financemi jsem se zabýval na různých pracovních pozicích od roku 1982 do roku 2014. Poté jsem začal pracovat jako nezávislý finanční konzultant ve firmě Broker Consulting. Od ledna 2018 působím na pozici finančního specialisty ve společnosti ByrFin.

Kontaktujte mě a vše probereme

Něco o mně

Finanční specialisti, kteří umí poradit

O nabízených nemovitostech zjišťujeme veškeré informace, aby vás nic nepřekvapilo. Naši realitní makléři jsou navíc proškolení, dokáží vám tak poradit a s přehledem se orientují na trhu s nemovitostmi.

Ing. Petra Byrtusová
CEO
Vystudovala jsem VŠB-TU Ostrava, Ekonomickou fakultu,
obor Ekonomika a právo v podnikání. Ve financích působím
již od roku 2013. Na manažerské pozici jsem pracovala ve Swiss Life Select a Broker Consulting. Poté jsme spolu s manželem založili vlastní firmu ByrFin Wealth Management.
Po celou dobu své finanční kariéry jsem vždy
patřila k nejvýkonnějším obchodníkům v ČR.
Ing. Marek Byrtus
CEO
Vystudoval jsem Masarykovu Univerzitu v Brně,
Ekonomicko-správní fakultu, obor Podniková ekonomika a finance. Již během studií jsem se věnoval financím
v Broker Consulting. Po ukončení studia jsem pracoval
vždy na manažerských pozicích na předních místech
a byl jsem součástí top managementu.
Financím se věnuji od roku 2010.
Robin Konopka
DIRECTOR OF REAL ESTATE
Realitním makléřem jsem od roku 2013. Díky dlouholetým zkušenostem z tohoto prostředí vás bezpečně provedu celým procesem od začátku do konce. Rychlé jednání, řešení složitých situací a orientace na výsledek – to považuji za základ úspěšné spolupráce.
Ing. Petr Hlaváček
Director of Sport Management
Vystudoval jsem VŠB-TUO obor ekonomika podniku a přes 15 let se snažím pomáhat jako externí konzultant podnikatelům i nadnárodním společnostem v oblasti procesů. Sám jsem sportovec a podnikatel, mimo jiné jsem zakladatelem a CEO firmy BU1 sport s.r.o., která dodává své zboží do celého světa.
Mgr. Kateřina Macháčková
Head of Backoffice
Po studiích na Slezské Univerzitě v Opavě jsem nastoupila na pozici asistentky ve firmě Swiss Life Select. Poté jsem pracovala jako asistentka Petry Byrtusové ve společnosti Broker Consulting a za dva roky jsem stála u zrodu společnosti Byrfin Wealth Management. Práce mě velmi naplňuje a s Byrfinem se hlavně posouvám stále dál.
Pavlína Bárová
Financial specialist | Opava
Pracovala jsem v bankovním sektoru a také ve finančních zprostředkovatelských společnostech. Působila jsem v České spořitelně a v Raiffeisenbank na pozici Manager Premium Clients a rovněž na manažerských pozicích ve Swiss Life a Broker Consulting. Ke svým klientům přistupuji vždy individuálně a profesionálně.

Vázaný zástupce (IČ: 06059261) jednající jménem společnosti Broker Trust, a.s., která je v registru ČNB vedena jako Samostatný a Investiční zprostředkovatel pod IČO: 26439719. Zprostředkovává tedy pojištění, doplňkové penzijní pojištění, úvěry a investice. Bližší informace získáte na brokertrust.cz/pro-klienty.

Investiční a penzijní produkty zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 06762191 a zároveň registrovaný pod investičním zprostředkovatelem Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.

Pojistné produkty zprostředkováváme jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel zapsaný v registru ČNB pod č. 234498PPZ a zároveň registrovaný pod pojišťovacím agentem Broker Trust, a.s. 032585PA.